Yardım / Sıkça Sorulan Sorular


Nasipse.com’a üye olmak oldukça basit ve kısa süreli bir işlemdir. Temel üyelik bilgilerinizi girerek hemen üye olabilirsiniz.
Nasipse.com’a üye olan herkes otomatik olarak standart üyemiz olmaktadır. Standart üyelerimiz diğer üyelerin profil bilgilerini görebilirler ve selamlama ve hazır mesaj yollayabilirler.
Mail adresiniz hiçbir şekilde site içinde yayınlanmayacaktır. Mail adresini istememizdeki amacımız, üyelerimize bazı yenilikleri bildirmek ve gelen mesajlardan haberdar olmalarını sağlamak için, sistemden otomatik bilgi mailleri atmaktır.
Profil açıklama kısımları sizin tarafınızdan doldurulduktan sonra site yönetiminin onayını alacaktır. Profil başlığı ve açıklaması kısımlarına adres, telefon, mail gibi kişisel bilgilerinizi yazmamalısınız. Yazarsanız onay verilmeyecektir. Bu kullanıcı mahremiyeti için önemli bir ilkedir.
Nasipse.com’a standart üyelik işlemini tamamlamış üyelerimiz, kendilerine uygun süre ve ödeme seçeneklerini değerlendirerek Özel üyemiz olabilirler. Özel üyelerimizin diğer üyelere sınırsız mesaj gönderme hakları vardır. Özel üyelerimiz ilgilendikleri üyelere görüşme talebi yollayabilirler ve karşı tarafın kabul etmesi durumunda site üzeriden görüşebilirler. özel üyelerimize diğer tüm üyeler de özel üye olmasalar dahi mesaj yollayabilirler, yani bir özel üye hem istediği üyeye mesaj atabilmekte ve ayrıca da tüm diğer üyelerden de mesaj alabilmektedir. Ayrıca özel üyelerimiz sitemizde yeni uygulamaya sokulacak tüm özelliklerden faydalanabileceklerdir.
Standart üye olan üyelerimizin sitemizin içerik ve işleyişi ile ilgili sistemini iyice öğrendikten sonra, ikna olurlarsa Özel üye olmalarını önermekteyiz. Aradığınız kriterlere uyan profillerden olumlu tanışma talepleri alıyorsanız Özel üyemiz olarak irtibata geçebilirsiniz. Özel üye olmak, sitemizin genel kurallarından muafiyet sağlamaz.
Üyelerimizin kendilerine ya da aradığı kişilere ait bilgi, talep gibi konuları yazabildikleri kısımlar olan Profil başlığı ve Profil mesajları kısımları, site editörlerinin onayından sonra yayınlanmaya başlayabilir. Bu alanlarda, üyelik sözleşmesini ihlal eden unsurlar bulunursa, onaylanmayacaktır. Neden onaylanmadığına dair genel açıklamalar üyeye bildirilecektir.
Fotoğraflarınızı ekleme yaptığınız ekrandaki uyarıları lütfen dikkatlice okuyunuz. Kendi fotoğrafınız dışındaki fotoğraflar kesinlikle onaylanmayacaktır. Bazı fotoğraflar görüntü kalitesinin düşüklüğü yüzünden onaylanmayabilir. Onaylanmama sebebi, üyelere bildirilecektir.
Havale ödemeleri seçeneğinde, öncelikle “Havale Bildirim Formu”nu eksiksiz olarak doldurunuz. Havalenize ait dekontu havale@nasipse.com adresine mail atınız. Havale işlemleri yapılan ödemenin teyit edilmesinden sonra kabul edilerek, Özel üyelik aktif edilecektir.