Nasipse.com Nedir?

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...


Nasipse.com Yönetimi

Nasipse.com » Kullanım Kılavuzu » Sitenizdeki profillerin hepsi gerçek mi? Bot profiller var mı? Bazı kadın profilleri sizin şirket elemanınız olabilir mi?

Sitenizdeki profillerin hepsi gerçek mi? Bot profiller var mı? Bazı kadın profilleri sizin şirket elemanınız olabilir mi?

Sitemize üye nasıl olunduğunu, bunun inceleme ve onay süreçlerini diğer kısımlarda anlattık.Ancak bazı üyelerimiz, başlıkta belirttiğimiz türden soruları  -maalesef-bize yöneltmekteler.

Şunu çok açık ve net olarak belirtelim: Sitemize tüm üye olan kişiler bizi yaptığımız reklamlardan,  arkadaş tavsiyesi ile ya da arama motorlarından bulmaktalar. Sitemize kayıt olan ve kayıt olduktan sonra da giriş yapan her üyenin kayıt ve giriş IP adresleri kaydedilir. Bu IP adreslerinden her türlü yasal takip de yapılabilmektedir. Sitede bizim otomatik profil oluşturduğumuzu ( bot tabir ediliyor ) veya çalışanlarımızın profil oluşturup da sizi kandırmaya çalıştığını düşünüyorsanız, elinizde bu konu ile ilgili deliller var ise lütfen hemen yasal yollara başvurunuz. Biz adalet önünde sistemimizin tüm yapısını ve şeffaflığını beyan edebiliriz. Bu tür bir suçlamayı kesinlikle kabul etmemiz söz konusu olamaz. Biraz vicdan ve iyi niyetle düşünen herkes böyle bir olayın Nasipse.com da olmadığını ve olmayacağını anlayacaktır. Elbette daha önce de bahsedildiği üzere farklı niyetleri olan, dalga geçmeye gelmiş kişiler de olacaktır. Ancak bizim bu tür kişiler ile hiçbir organik bağımız yoktur ve asla sitemizde bu tür kişiler olmasını istemeyiz. Hele hele kadın personel çalıştırarak siteyi bu şekilde idare etmek gibi hayal ürünü yaklaşımlara cevap vermeyi bile gereksiz buluyoruz.

Tekrar çok açık ve net olarak vurguluyoruz: yukarıda zikredilen konular ile ilgili olarak, kendince ciddi şüpheleri olan kişilerin, yasal işlem yapmalarını özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu olaylar nitelikli dolandırıcılık türünden ağır suçtur. Nasipse.com yönetimi olarak taahhüt ediyoruz ki, sitemizde bizim tarafımızdan oluşturulmuş otomatik bir profil ya da çalışanımız olan kadınların açtığı ve kullandığı hiçbir profil bulunmamaktadır. Aksi bir durumun adalet önünde ispatında her çeşit müeyyidesine de razıyız.